Studio Siesta je po dobu nouzového stavu uzavřeno.

Home » Kosmetika

Kosmetika (ceník)
Praha - Praha 4 – Braník

Naše ošetření kombinuje vzácné aroma a unikátní přírodní složky, které pečují o pokožku i náladu. Unikátní masážní technika posouvá obvyklý zážitek z masáže k hlubokému a rituálnímu prožitku.

Pomocí několika jednoduchých a pevných dotyků, pomocí tahů na hlavě, šíji, ramenou a pažích naše masérka uvolní bloky, které Vám dovolí např. znovu pohodlně dýchat.

Siesta 22_normal

Patříme ke špičkovým salonům, které pracují se zn. BIODROGA

  • exkluzivní ošetření pleti, dekoltu a těla
  • vonná procedura pro dokonalou péči Vaši pokožky

Délka běžného ošetření 90 – 120 minut
Orientační cena 950 Kč.

 

biodroga-modelkaPovrchové čištění pleti, kosmetická diagnóza (hodnocení, vlastnosti a změny na pleti), peeling, napářka, hloubkové čištění pleti, úprava a formování obočí, masáž obličeje, krku, dekoltu, mikro masáž očního okolí, nanesení masky, aplikace závěrečného séra a krému, make-up.

Přináší hloubkový efekt, který Vaši pleť dokonale rozzáří.

Připravte překvapení: darujte někomu poukaz na kosmetiku, dárkové poukazy

Kosmetika Biodroga

Global anti-age treatment

siesta_global_anti_age_treatmentAnti-age ošetření s produkty Global Anti-Age Formula, vysoce koncentrovanou produktovou řadou, se zaměřuje především na zralou, stresovanou pokožku s dočasnými či trvalými známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Je také určeno pro pleť vykazující hormonálně podmíněné stárnutí. Pečuje o pokožku od 50. roku věku.

Sensitive treatment

sensitive_treatmentVysoce šetrné, dermatologicky testované ošetření pro citlivou, podrážděnou a alergizující pokožku  s produkty řady Sensitive Formula. Je sestaveno dle typu a aktuálních potřeb pleti. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na působící negativní faktory.

Oriflame

Pro naše věrné zákazníky máme připraveny dárky švédské přírodní kosmetiky Oriflame. Možnost objednávek dle katalogu.